Opis inwestycji

APARTAMENTY MORSKIE OKO zostały zaprojektowane jako kompleks mieszkalny wraz z usługami i pasażami handlowymi w Otwocku, przedwojennym kurorcie Warszawy słynącym z walorów wypoczynkowych, zapewniającym zdrowy mikroklimat jego mieszkańcom dzięki otoczeniu sosnowych, żywicznych lasów, pod względem przyrodniczym należącym do najcenniejszych obszarów w okolicach Warszawy.

Apartamenty Morskie Oko to wyjątkowa propozycja zamieszkania w sąsiedztwie malowniczo położonej na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego rzeki Świder atrakcyjnej dla spacerowiczów i rowerzystów, a wszystko to zaledwie 25 minut od centrum Warszawy. Przemyślana zabudowa wielorodzinna z podziemnymi garażami oraz usługami w poziomie parterów doskonale wpisuje się w plan tej części Otwocka. Wysoki komfort użytkowania apartamentów położonych w budynku sześciopiętrowym zapewni winda obsługująca wszystkie piętra z kondygnacją garaży włącznie. W ofercie znajdują się najchętniej kupowane, wygodne i funkcjonalne rozkłady mieszkań o powierzchniach od 34 m2 do 79 m2 z przestronnymi balkonami lub tarasami oraz lokale usługowe usytuowane na parterze o powierzchniach od 34 m2 do 149 m2.
Dobre połączenie komunikacyjne z Warszawą zapewnia zmodernizowany czteropasmowy odcinek Wału Miedzeszyńskiego, pobliska stacja PKP oraz podmiejskie i prywatne linie autobusowe.