Informacje o firmie

Firma TBM DOM jest spółką deweloperską działającą na rynku od 2001 roku ze 100% kapitałem polskim. Spółka zajmuje się przede wszystkim budownictwem mieszkaniowym, usługowym a także pełni funkcję inwestora zastępczego. TBM DOM należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się spółek w branży deweloperskiej o czym świadczą jej doskonałe wyniki finansowe. Od momentu powstania TBM DOM należy do Grupy Deweloperskiej MAK DOM – która według rankingu 2010 jest jednym z 10 największych deweloperów w Polsce.

TBM DOM zrealizowała wiele inwestycji budowlanych z których największą jest osiedle Morskie Oko w Otwocku składające się z 14 budynków mieszkalnych wraz z infrastrukturą. Firma wspólłracuje także z administracją samorządową czego przykładem jest zrealizowany dla Gminy Otwock budynek komunalny. Doświadczenie zdobyte przy realizowaniu inwestycji oraz profesjonalny zespół gwarantują rozwój, stabilność finansową firmy oraz pewność i bezpieczeństwo dla naszych klientów.

Specjalnością firmy są wygodne i funkcjonalne mieszkania w kameralnej zabudowie z przestronnymi balkonami, tarasami lub ogródkami zlokalizowane na atrakcyjnych, otoczonych zielenią terenach. Dzięki atrakcyjnej ofercie mieszkaniowej firma nasza cieszy się dobrą opinią klientów, których zadowolenie jest miarą naszego sukcesu.

 Obecnie TBM DOM  realizuje kompleksy mieszkaniowe „Park Hallera II” i „Apartementy Morskie Oko” w Otwocku. W planach inwestycyjnych spółki znajduję się dalsza budowa osiedli na terenie Otwocka oraz Warszawy.

Zapraszam to zapoznania się z naszą ofertą.

Z poważaniem
Artur Staszkiewicz – Prezes Zarządu.